KURUMSAL

Hızlı Uluslararası Kargo Hizmetleri

3OFİS
100%KALİTE
193ÜLKEDE HİZMET
4.654MEMNUN MÜŞTERİ
BİZ KİMİZ

İhtişamı ile masallara konu olan Uludağ'ı, coğrafyası ile Türkiye'nin dünyaya açılan kapısı İstanbul'a yakınlığı...Dün tarihe başkentlik yapan, bugün otomotiv ve tekstil sanayine yön veren  Bursa...İşte Lima Lojistik ilk adımlarını bu şehirden attı.

Geçmişin değerlerini günümüze taşırken sizin markanızı ve sizin ürünlerinizi de yarınlara güvenle ve hızla taşımayı hedefledik. Çünkü bizim işimiz hız, çünkü bizim işimiz verimlilik, çünkü bizim işimiz yenilik....

Daha iyi hizmete ancak müşteri gereksinimlerinin en iyi şekilde karşılanmasıyla ulaşılabileceğinin farkındayız. Bu nedenle müşteri odaklı ve dinamik hizmet anlayışını ilke edindik.

Sektörde uzun yıllar hizmet dört kurucu ortak tarafından faaliyete geçirilen Lima Lojistik,  uluslararası nakliye alanında hizmet vermektedir. Adımızın anlamı olan "Başlangıçlar Tanrıçası' gibi var olduğumuz sektöre yeni bir anlayış  getirebilmek için çalışıyoruz.

Başta havayolu olmak üzere  denizyolu, karayolu , express, bozulabilir kargo, fuar ve etkinlik taşımacılığı alanlarında hızlı, güvenli ve ekonomik çözümleri üretmekteyiz. Lima Lojistik olarak, 'işine hakim' personelimizle ürünlerinizin sevkiyatını hava, deniz ya da karayolu ile planlayarak, tam zamanında istenilen noktaya ulaşmasını sağlamaktayız.

Lojistik hizmetini "proje, yöntemler ve operasyon" olarak üç aşamada gerçekleştiren Lima, hizmet yapısı ve mevcut durum analizi gibi temel gereksinimleri belirledikten sonra operasyon aşamasına geçer.

Dünya pazarında yer edinebilecek bir marka olmak için Türkiye'de Bursa ve Eskişehir, yurtdışında Romanya/Bükreş ve İngiltere/Londra şubeleri ile hizmet veren Lima Lojistik, iş ortağınız olmak için sizi bekliyor.

Cenker URAL

1978 tarihinde Çanakkale'de doğdu. Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi mezunu. Dünya Gazetesi Bursa Bölge Müdür Yardımcılığı ve TNT Express Bursa Bölge Müdürlüğü görevlerinde bulundu. 2013 yılı döneminde BUSİAD Yenilikçilik ve Yaratıcılık Uzmanlık Grubu Başkanlığı yaptı, halen grubun üyesi olarak çalışmalarına devam ediyor. İngilizce biliyor. Lima Lojistik kurucu ortaklarındandır. Evli ve bir çocuk babasıdır.

Hamdi Bülbüldere

1970  tarihinde Bursa'da doğdu.  İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde yöneticilik ile ilgili MBA programını bitirdi. Sırasıyla Oyak Renault , Tofaş fabrikalarında üretim , TNT Express Bursa Bölge Operasyon Müdürlüğü ve Ceva Lojistik Bursa Bölge Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulundu.  Lima Lojistik kurucu ortaklarındandır. Evli ve iki çocuk babasıdır. 

Sinan TÜREL

1968 yılında İstanbul'da doğdu. Marmara Üniversitesi İşletme mezunu. İngiltere'de Warwick Üniversitesi Yönetim Gelişimi Programı'nı tamamladı. 1993 yılından itibaren TNT Express Satış ve Pazarlama Direktörü, Ceva Logistics Ulusal Dağıtım Direktörü, Fillo Lojistik Genel Müdürlüğü görevlerinde bulundu. Beşiktaş Basketbol Derneği, Uluslararası Yatırımcılar Derneği (YASED), İstanbul Ticaret Odası Lojistik grubu organizasyonlarında yer aldı. İngilizce biliyor. Lima Lojistik kurucu ortaklarındandır. Evli ve 2 çocuk babasıdır

Vedat Çelik

1978 tarihinde Ankara'da doğdu.  Uludağ Üniversitesi İşletme mezunu. MNG Kargo Şube Müdürlüğü , Türkspeed Uluslararası Nakliye A.Ş Satış Müdürlüğü , Galata Uluslararası Nakliye A.Ş Satış Müdürlüğü , TNT Express'te Özel Müşteriler  ve Fuar Müdürlüğü görevlerinde bulundu.. Lima Lojistik kurucu ortaklarındandır. Evli ve 1 çocuk babasıdır. 

REFERANSLARIMIZ

E-posta adresini kaydedin en son gelişmelerden ilk siz haberdar olun.

Bursa / Türkiye
Genel Müdürlük
Eskişehir / Türkiye
Eskişehir Ofis
Londra / İngiltere
Londra Ofis
Bükreş / Romanya
Bükreş Ofis
Bursa / Türkiye
Eskişehir / Türkiye
Londra / İngiltere
Bükreş / Romanya